07136146518

شیراز، کیلومتر 2 جاده صدرا، بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع)

انجمن جراحی پلاستیک شیراز » جراحی ترمیمی و زیبایی سینه » هزینه پروتز سینه در شیراز (سال 1402)
۴ دقیقه
[ratemypost]
هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه در شیراز (سال 1402)

آنچه می خوانید...

انتخاب انجام جراحی پلاستیک برای افراد هم یک سرمایه گذاری فیزیکی و هم مالی است. احتمالاً جای تعجب نیست که در مشاوره‌های پروتز سینه در شیراز ، مردم اغلب در مورد قیمت یا هزینه پروتز سینه سؤال می‌کنند. صرف نظر از بودجه شما، درک اینکه پول شما کجا می رود مهم است. با این حال، پروتز سینه یک روش “یک اندازه مناسب برای همه” نیست و هزینه ها به عوامل زیادی بستگی دارد.

عوامل هزینه پروتز سینه

بیشتر بدانید : خطرات و عوارض پروتز سینه

عوامل تاثیرگذار بر هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه بسته به محل عمل و مهارت جراح شما می تواند بسیار متفاوت باشد، اما چند فاکتور کلی دیگر نیز وجود دارد.

1: نوع ایمپلنت در عمل پروتز سینه

برای پروتز سینه، جراح هر دو کاشت سالین و ژل سیلیکون را ارائه می دهد. هر دو نوع بی خطر و مورد تایید FDA هستند، اما هر کدام مزایا و معایب منحصر به فرد خود را دارند. ایمپلنت های سالین با آب نمک تصفیه شده پر می شوند، مقرون به صرفه ترین هستند و پس از قرار دادن می توان حجم آن را تنظیم کرد. ایمپلنت‌های سیلیکونی نسبت به سالین حسی «شبیه سینه» دارند و ظاهر و حس طبیعی‌تری ایجاد می‌کنند، اما قیمت کمی بالاتر دارند.

انتخاب پروتز سینه یک موضوع کاملا شخصی است. پزشک اهداف شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما کمک می کند تا بهترین گزینه برای نیازهایتان را انتخاب کنید.

2: زمان بندی رویه عمل پروتز سینه

زمانی از سال که تحت عمل خود قرار می گیرید در واقع می تواند در هزینه پروتز سینه  نقش داشته باشد. این بدان معناست که بسیاری از بیماران زمستان را برای کاشت ایمپلنت انتخاب می کنند تا زمان کافی برای بهبودی و بهبودی زیر لایه های لباس داشته باشند.

3: هزینه های بیمارستان

وقتی هزینه پروتز سینه خود را پرداخت می کنید، پول شما فقط به دست جراح و کارکنان نمی رود. هزینه های بیمارستان یا مرکز جراحی نیز وجود دارد که در کل هزینه درمان شما پرداخت می شود. یکی از هزینه هایی که بیماران می پردازند برای مدت زمانی است که در اتاق عمل حضور دارند. اگر پروسه شما بیشتر از حد انتظار طول بکشد، ممکن است صورتحساب کمی بالاتر داشته باشید. جزئیات جراحی دیگری نیز وجود دارد که می تواند در قیمت گذاری موثر باشد، مانند نوع بیهوشی مورد استفاده در طول درمان. اکثر جراحان از بیهوشی عمومی استفاده می کنند، اما برخی از آنها بی حسی موضعی و آرامبخش را ارائه می دهند که می تواند هزینه کمتری داشته باشد.

4: اقلام پس از عمل پروتز سینه

عمل پروتز سینه شما با خروج از اتاق عمل به پایان نمی رسد. بازیابی یک فرآیند است و چندین مورد کوچکتر وجود دارد که در صورت عدم پیگیری می‌توانند جمع شوند. سوتین های لباس، کرم اسکار و داروهای ضد درد تجویزی همگی ممکن است بعد از جراحی پیشنهاد شوند. در حالی که این موارد به صورت جداگانه گران نیستند، خوب است هنگام برنامه ریزی بودجه شخصی خود، آنها را در نظر داشته باشید.

چگونه می توانم در هزینه پروتز سینه صرفه جویی کنم؟

اولین چیز این است که، هرگز امنیت خود را به خاطر پس انداز چند تومن به خطر ندهید. همیشه یک جراح پلاستیک باتجربه، واجد شرایط و دارای گواهی هیئت مدیره را برای انجام عمل خود انتخاب کنید. پس از اینکه پزشکی را پیدا کردید که بتوانید به آن اعتماد کنید، برخی از این نکات را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که نتایج عالی با قیمت مناسب به دست می آورید:

بسیاری از مطب ها به طور منظم موارد ویژه ای را در مورد مواد تزریقی، مراقبت از پوست و حتی روش های جراحی پلاستیک اجرا می کنند. اگر جراحی را پیدا کرده‌اید که به آن علاقه‌مند هستید، با ثبت‌نام در خبرنامه ایمیل یا اطلاعیه‌های رسانه‌های اجتماعی، در جریان باشید. پروتز سینه اغلب با سایر روش‌ها مانند لیفت سینه ترکیب می‌شود. اگر بیش از یک درمان را در نظر می گیرید، می توانید با جمع کردن آنها در یک عمل در هزینه خود صرفه جویی کنید. این همچنین مزیت افزوده نیاز به یک دوره نقاهت را فراهم می کند.

عمل جراحی بیشتر از صرف وقت صرف شده در مطب پزشک یا مجموعه جراحی است. شما می توانید با کمک دوستان و خانواده در مراقبت از کودک در دوران نقاهت، یا با تهیه کردن وعده های غذایی سالم قبل از عمل، هزینه ها را کاهش دهید.

صرفه جویی در هزینه پروتز سینه

کلام آخر

تصمیم گیری در مورد پروتز سینه یک تصمیم بزرگ است، اما اجازه ندهید که برچسب قیمت شما را عقب نگه دارد. انجمن جراحان پلاستیک شیراز آماده است تا بدون توجه به اندازه بودجه شما برای راهنمایی و کمک به شما تمام خدمات خود را در اختیار قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های درمانی خود، یک مشاوره آنلاین درخواست دهید.

انجمن جراحی پلاستیک شیراز

این انجمن برخوردار از آموزشهای صاحب نظران شناخته شده جهانی، می باشد که نقطه عطفی در تبحر در کار جراحی ترمیمی و زیبائی را بوده است و جراحان پلاستیک کشورمان را بدان حدآشنا و توانا کرد که جراحی زیبائی را بسهولت و در نتیجه به نحو بسیار عالی در اختیار افرادی که نیاز به جراحی دارند قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *