07136146518

شیراز، کیلومتر 2 جاده صدرا، بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع)

انجمن جراحی پلاستیک شیراز » جراحی ترمیمی و زیبایی سینه » هزینه تزریق چربی به سینه در سال 1402
۸ دقیقه
[ratemypost]
هزینه تزریق چربی به سینه

هزینه تزریق چربی به سینه در سال 1402

آنچه می خوانید...
دریافت وقت هزینه تزریق چربی به سینه

بسیاری از زنان و مردان رویای یک بدن بی نقص را در سر می پرورانند. با این حال، دستیابی به آن بنظر آسان نمی باشد. روشهای بزرگ شدن سینه به طور معمول توسط افرادی که مایل به داشتن سینه های بزرگتر یا سینه هایی هستند که از نظر اندازه تغییر کرده و کوچکتر شده اند ، درخواست می شود. هنگامی که تزریق چربی به سینه برای بزرگ شدن پستان انجام می شود، چربی به طور معمول در زیر سینه ها یا در نزدیکی زیر بغل وارد می شود. این باعث پر شدن سینه ها می شود و اندازه آنها را افزایش می دهد.

جراحی های زیبایی به طور فزاینده ای بین همه افراد جامعه بسیار محبوبت پیدا کرده اند. روش های مختلفی وجود دارد، از جمله بزرگ کردن سینه، لیفت باسن، لیپوماتیک سنتی یا انتقال چربی لیپو. انجمن جراحان پلاستیک شیراز، شمارا برای رساندن به رویایتان کمک میکنند. برای مطلع شدن از قیمت تزریق چربی به سینه در ادامه مطلب همراه ما باشید.

تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه چگونه انجام میشود؟

در این روش بزرگ کردن سینه با انتقال طبیعی چربی از قسمت های بدن خود بیمار مانند شکم، ران یا باسن برداشته می شود و به سینه ها منتقل می شود و از این رو پیوند چربی اتولوگ نامیده می شود. چربی این قسمت‌های بدن لیپوساکشن شده و به سینه‌ها تزریق می‌شود و به طور طبیعی حجم بیشتری به سینه‌ها می‌دهد. این منجر به یک کانتور بازتعریف شده سینه ها و به طور کلی شکل بهتری می شود که دو نگرانی را در یک لحظه برطرف می کند.

تزریق چربی به سینه در شیراز بسته به وضعیت سلامتی شما و میزان جابجایی چربی مورد نیاز، تحت آرام بخش یا بیهوشی عمومی انجام می شود. چربی از طریق یک روش لیپوساکشن ملایم برداشته می شود. در مرحله بعد، سلول های چربی برای ضد عفونی کردن وافزایش رشد به طور ماهرانه ای به بافت های سینه تزریق می شوند.

روش تزریق چربی به این معنی است که چربی سینه شما به طور طبیعی با سلول های چربی تزریق شده به دست آمده از ناحیه دیگری در بدن شما پیوند می خورد. از آنجایی که سلول‌های چربی از بدن خود بیمار گرفته می‌شوند، خطر رد آن بسیار پایین است، زیرا رگ‌های خونی جدید به طور طبیعی در سلول‌های چربی ادغام می‌شوند. اصطلاح دیگری که برای بزرگ کردن سینه به کار می رود، بزرگ کردن سینه با سلول های بنیادی است، زیرا سلول های چربی حاوی سلول های بنیادی نیز هستند که می توانند پس از تزریق به سینه، بیشتر به چربی تمایز پیدا کنند.

چه کسانی کاندیدای تزریق چربی به سینه هستند؟

اگرچه بزرگ کردن سینه با تزریق چربی در شیراز به طور فزاینده ای محبوب و مورد تقاضا است، اما این روش ممکن است برای همه مناسب نباشد. قبل از تصمیم گیری برای انجام این روش، باید ارزیابی کنید که آیا این تکنیک برای نوع بدن شما مناسب است یا خیر. پیوند چربی برای شما مناسب نیست اگر:

  • ذخایر چربی بسیار کمی در بدن دارید
  • اگراز داروهای تجویزی خاصی استفاده می کنید
  • در وضعیت سلامت جسمانی نیستید
روش تزریق چربی به سینه

هزینه تزریق چربی به سینه در انجمن جراحان شیراز

هزینه تزریق چربی به سینه در انجمن جراحان شیراز به عوامل زیادی بستگی دارد و نمی‌ توان گفت هزینه این عمل دقیقا چقدر است. مقدار چربی که هر فرد برای تزریق به بافت سینه آن نیاز دارد فرق دارد. هزینه تزریق چربی به سینه بعد از مشاوره و معاینه اولیه تعیین میشود. هزینه‌ چربی و ماده‌ای که به بافت سینه تزریق می‌شود رایگان است، زیرا همانطور که میدانید چربی از بدن خود شما ساکشن شده است و پزشک تنها دستمزد ساکشن کردن آن را دریافت خواهد کرد. همچنین مهارت جراح، هزینه های مرکز جراحی، دستمزد دستیار های جراح و هزینه‌های جانبی دیگر نیز بر قیمت تزریق چربی به سینه تاثیرگذار هستند. همانطور که میدانید این عمل جزو عمل های زیبایی است و بیمه هزینه ای را برای انجام این عمل پرداخت نمی‌کند.

اگر قصد انجام عمل تزریق چربی به سینه دارید برای اطلاع از هزینه تزریق چربی به سینه حتما فرم زیر را پر کنید.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
اطلاعات شما باموفقیت وارد شد
لطفا اطلاعات را مجددا وارد کنید

عوامل موثر در هزینه تزریق چربی به سینه

ابتدا برای انجام عمل تزریق نیاز به جلسه اولیه مشاوره قبل از جراحی است تا پزشک با شما درباره اهداف و هزینه‌های عمل صحبت کند. هزینه‌ تزریق چربی به سینه به چند عامل مهم بستگی دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره می‌کنیم.

هزینه کلینیک و دستمزد پزشک متخصص

یکی از اصلی‌ ترین عوامل موثر در هزینه تزریق چربی به سینه هزینه کلینیک و دستمزد پزشک است. معمولا، هزینه پزشکان با توجه به مهارت و تجربه شان متفاوت است. کلینیک بسته به خدماتی که به بیمار ارائه می‌دهد امکان دارد هزینه بیشتری دریافت کند.

تکنیک برداشتن چربی

مهمترین بخش در عمل تزریق، برداشتن چربی می‌باشد. یکی از روش های برداشتن چربی، روش لیپوساکشن می باشد. این روش که روشی قدیمی‌ محسوب میشود، کمی عوارض داشته و امکان دارد در حین عمل دچار خونریزی، کبودی، تورم و ایجاد اسکار شوید. یکی دیگر از روش‌های متداول در برداشتن چربی روش لیپوماتیک می‌باشد. هزینه تزریق چربی با این روش امکان دارد کمی گران‌ تر باشد زیرا پزشک با یک دستگاه مخصوص پزشکی به نام لیپوماتیک به وسیله ارتعاشات این دستگاه اقدام به جداسازی چربی‌های بدن می ‌کند. دقت برداشتن چربی در این روش بسیار بیشتر از روش لیپوساکشن بوده و قطعا هزینه آن نیز بیشتر می باشد.

حجم چربی تزریقی

همانطور که میدانید قیمت تزریق زمانی بیشتر میشود که حجم چربی‌ها زیاد باشند. مقدار تزریق چربی به نقاط مختلف بدن متفاوت است و هر کدام بستگی به شرایط شما دارد. در کل هزینه تزریق چربی حدودا بین 10 الی 20 میلیون تومان و وابسته به ناحیه و حجم تزریق چربی متغیر می‌باشد.

ناحیه تزریق چربی

یکی دیگر از عوامل موثر که در تعیین هزینه تزریق چربی می توان به آن اشاره کرد مناطقی می‌باشد که چربی قرار است به آن تزریق شود. به همین خاطرحتما پیش از انجام عمل به این نکات توجه کنید.

هزینه‌ قبل و بعد از تزریق چربی به سینه

در ابتدا هزینه‌هایی مربوط به آزمایش‌هایی که برای مشخص شدن وضعیت جسمی شما گرفته می‌شود. همچنین این آزمایش ها پزشک به کمک که متوجه می‌شود به چه مقدار چربی برای تزریق برای شما نیاز است. بعد از عمل نیز امکان دارد هزینه‌هایی برای خرید پانسمان، داروهای تقویتی، گن‌های مخصوص و غیره هزینه‌ها اضافه شود.

کلام آخر

طبق تمام مواردی که گفته شد ابتدا شما باید با یک جراح پلاستیک با تجربه مشورت کنید تا در مورد گزینه های خود  و هزینه این عمل صحبت کنید. پزشک به شما در مورد این روش، مزایای آن، خطرات احتمالی مرتبط با آن و اینکه آیا مناسب با مورد خاص شما است یا خیر، به شما آموزش می دهد و اگر شما کاندیدای این عمل باشد هزینه را کامل برای شما بازگو خواهد کرد. این به شما کمک می کند تا هنگام تصمیم گیری در مورد تمامی شرایط این عمل تصمیمی آگاهانه بگیرید.

سوالات متداول

انجمن جراحی پلاستیک شیراز

این انجمن برخوردار از آموزشهای صاحب نظران شناخته شده جهانی، می باشد که نقطه عطفی در تبحر در کار جراحی ترمیمی و زیبائی را بوده است و جراحان پلاستیک کشورمان را بدان حدآشنا و توانا کرد که جراحی زیبائی را بسهولت و در نتیجه به نحو بسیار عالی در اختیار افرادی که نیاز به جراحی دارند قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *