07136146518

شیراز، کیلومتر 2 جاده صدرا، بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع)

انجمن جراحی پلاستیک شیراز » پیکرتراشی » آنچه در مورد جراحی لیفت ران باید بدانید.
۷ دقیقه
[ratemypost]

آنچه در مورد جراحی لیفت ران باید بدانید.

آنچه می خوانید...

لیفت ران چیست؟

لیفت ران برای از بین بردن افتادگی پوست بالای ساق پا طراحی شده است. در حالی که لیفت ران به گونه ای تنظیم شده است که بهترین نوع بدن و اهداف بیمار را به دنبال داشته باشد، جراح پلاستیک با تخصص و مهارتی بالای که دارد عمدتاٌ سه نوع لیفت ران ارائه می دهد:

لیفت خارجی ران: در طول این روش، یک برش ایجاد می کند که در امتداد ناحیه کشاله ران شما اجرا می شود و در آن جا بافت اضافی را از ناحیه ران شما خارج می کند.
لیفت داخلی ران: این روش شبیه لیفت داخلی ران است، با این حال، برش ها بیشتر گسترش می یابد و به سمت باسن شما کشیده می شود.
لیفت دو طرفه ران: این روش در صورت داشتن پوست اضافی در قسمت جلویی یا خارجی ساق پا مفید است. برشی را در قسمت بالای پاهای شما ایجاد می کند که معمولاً در امتداد لباس زیر یا خط بیکینی شما اجرا می شود.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی هستند؟

اگر پوست سست در قسمت بالای ساق پا دارید، لیفت ران ممکن است برای شما مناسب باشد. این روش می تواند به خصوص در صورتی مفید باشد که مقدار زیادی از وزن خود را از دست داده اید و مقدار قابل توجهی از پوست اضافی و کشیده برای شما باقی مانده است. با این حال، بیماران باید توجه داشته باشند که مانند تمام جراحی های لیفت بدن، لیفت ران برای کمک به کاهش وزن طراحی نشده است.

هنگام تعیین نامزدی شما برای این روش، همچنین سلامت کلی و سابقه پزشکی شما را در نظر می گیرد. برخی از بیماری های مزمن ممکن است شما را از جراحی لیفت ران محروم کند، زیرا این بیماری ها می توانند روند بهبود را مختل کنند.

مشاوره و روش لیفت ران

اولین قدم این فرایند شامل مشورت کامل با جراح پلاستیک حاذق است. در طول این جلسه، شما در مورد اهداف خود برای درمان، شیوه زندگی، سابقه پزشکی و داروهای فعلی صحبت خواهید کرد. در این زمان است که جراح می تواند نوع لیفت ران مناسب را برای شما تعیین کند. او همچنین دستورالعمل های مقدماتی را ارائه می دهد که باعث بهبود و افزایش بهبود شما می شود.

در بیشتر موارد، جراحی لیفت ران تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. جراح متبحر پس از آرامش، برش ها را بر اساس نوع عمل شما ایجاد می کند. او همچنین می تواند در این زمان لیپوساکشن انجام دهد تا رسوبات سرسخت چربی را از بین ببرد. هنگامی که ظاهر مورد نظر به دست آمد، هم چنین وی بخیه های کوچکی برای بستن برش ها اعمال می کند.


پس از ارزیابی نیازها و اهداف منحصر به فرد شما، می توانیم مناسب ترین نوع لیفت ران را برای شما توصیه کنیم.

در این بخش می توانید در خصوص مناسب بودن این نوع جراحی مشاوره دریافت کنید.

نام و نام خانوادگی
Phone
The form has been submitted successfully!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

بهبودی بعد از جراحی لیفت ران

به طور معمول، بعد از عمل جراحی لیفت ران، دو تا سه هفته از محل کار خود مرخصی می گیرید. در دوران نقاهت اولیه، باید استراحت زیادی داشته باشید و از چمباتمه زدن، بالا رفتن از پله ها و قرار دادن بدن خود به گونه ای که محل برش را کش می آورد اجتناب کنید. بعد از حدود شش تا هشت هفته، شما معمولاً می توانید ورزش عادی و برنامه روزانه خود را از سر بگیرید. بسیار مهم است که قرار ملاقات های پیگیری منظم خود را با جراح حفظ کنید تا او بتواند روند بهبود شما را زیر نظر داشته باشد و در مورد از سرگیری برخی فعالیت ها به شما توصیه کند.

با آشکارتر شدن نتایج، می توانید از پاهای محکم تر و ظاهر جوانتر لذت ببرید.
به دنبال جراحی لیفت ران، ایجاد اسکار اجتناب ناپذیر است. با این حال، جراحان مجرب که عضو انجمن جراحان پلاستیک کشور هستند، از تکنیک های تخصصی برای کاهش اسکار تا حد امکان استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، او برش ها را به گونه ای قرار می دهد که معمولاً می توانید آن ها را زیر لباس و مایو پنهان کنید. ممکن است تا یک سال طول بکشد تا بدن شما تنظیم شود و شما از اثرات کامل لیفت ران خود لذت ببرید. با آشکارتر شدن نتایج، می توانید از پاهای محکم تر و ظاهر جوان تر لذت ببرید.

انجمن جراحی پلاستیک شیراز

این انجمن برخوردار از آموزشهای صاحب نظران شناخته شده جهانی، می باشد که نقطه عطفی در تبحر در کار جراحی ترمیمی و زیبائی را بوده است و جراحان پلاستیک کشورمان را بدان حدآشنا و توانا کرد که جراحی زیبائی را بسهولت و در نتیجه به نحو بسیار عالی در اختیار افرادی که نیاز به جراحی دارند قرار می دهد.

73 پاسخ

  1. سلام میخواستم بپرسم هزینه لیفت ران چقدر هستش تصمیم دارم جراحی کنم نیاز به مشاوره دارم.

    1. سلام و سپاس از مطالب جامع و مفیدتون
      آیا لیفت ران فقط برای وزن های بالا باید انجام بشه؟ 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *